Bądź sobą. Najlepszą wersją.

Czujesz, że potrzebujesz zmian, ale nie wiesz jak się za nie zabrać i od czego zacząć?

Zdefiniowałeś cel, ale potrzebujesz  wsparcia i dobrej strategii, aby go osiągnąć?

Czujesz, że nie wykorzystujesz wystarczająco swojego potencjału, a Twoje życie nie wygląda tak, jak marzysz?

Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś ‚tak’, coaching jest narzędziem dla Ciebie.

 

Na czym polegają sesje coachingowe?

  • to wspólne odkrywanie potencjału, który posiadasz, aby zmaksymalizować Twoją skuteczność

  • to kompleksowy rozwój Twoich kompetencji z moim wsparciem

  • pomaga określić Twoje cele w jasny i klarowny sposób

  • buduje strategie i postawy, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukces

  • to świetne narzędzie dla organizacji, których celem jest rozwój indywidualnych osób budujących sukces firmy

  • wspiera w stawianiu sobie wyzwań, czyli stawiania kolejnych kroków w rozwoju osobistym

  • otwiera umysł i zmienia perspektywę, abyś mógł czerpać z życia pełną piersią

ZOBACZ PAKIETY SESJI COACHINGOWYCH:

Pamiętaj, że to Ty jesteś kreatorem swojego życia i to Ty decydujesz o tym, co w nim osiągniesz 🙂

Zobacz, co mówią inni:

Karolina Okulus


Nasze spotkania były dla mnie szczególnie cenne. Wsparcie jakie dostałam ze strony Weroniki pozwoliło mi przemyśleć wiele tematów, które mnie blokowały. Sposób prowadzenia rozmowy, budowanie przyjaznej atmosfery i zadawanie niezwykle celnych pytań, które skłaniały do dłuższego zastanawiania się powodowało, że ze spotkania na spotkanie czułam, że zachodzi w moim życiu duża zmiana. Dzięki naszym spotkaniom czuję się bardziej świadoma różnych zachowań i mechanizmów.  Otrzymałam ogromne wsparcie, więc czułam się podczas naszych rozmów bardzo swobodnie, w pełni zaufałam Weronice, widziałam, że zależy jej na tym, by najlepiej mnie zrozumieć i być ze mną w tym ważnym dla mnie procesie. Dzięki jej pomocy zmieniło się bardzo wiele: inaczej patrzę na sytuacje, które mi się przydarzają, szukam ich źródeł, zastanawiam się co mogę zobić- nauczyłam się radzić sobie w trudnych sytuacjach, poczułam się pewniej, bardziej w siebie wierzę. Cieszę się, że trafiłam właśnie na taką osobę, która ma w sobie ogromnie dużo ciepła, cierpliwości, ogromną mądrość, daje inspiracje, towarzyszy w poznawaniu siebie, a przy tym wszystkim ma ogromne serce  i wrażliwość. Każda nasza rozmowa była wartościowa i skłaniała mnie do ważnych refleksji. To było niesamowite doświadczenie, każdemu życzę, żeby w odpowiednim momencie dostał taką pomoc jak ja. Dziękuję.

Emilia Zyskowska


Spotkania z Weroniką były czystą przyjemnością. Potrafiła stworzyć atmosferę, w której czułam się bezpiecznie i w której łatwo mogłam się otworzyć. Każde spotkanie było inne, miało inną dynamikę- przy pierwszych spotkaniach była bardziej obserwatorem i słuchaczem, później częściej wchodziła w interakcję. Weronika doskonale wyczuła moją osobę i odpowiednio dobrała metody pracy ze mną. Podczas spotkań dawała mi dużo przestrzeni, nakierowywała mnie swoimi pytaniami tak, że sama wyciągałam wnioski i potrafiłam odpowiedzieć sobie na pytania.  Dało mi to ogromne poczucie satysfakcji z pracy nad sobą. Nie czułam żadnej presji, w swoim tempie pracowałam nad swoimi celami. Ćwiczenia oraz "prace domowe" były dobrane bardzo dobrze. Dzięki nim pracowałam nad sobą nie tylko podczas spotkań. Po raz pierwszy w życiu odnalazłam w sobie pewność siebie, nie budowałam jej w oparciu o opinie i akceptację innych. Dzięki temu uświadomiłam sobie swoją wartość i odnalazłam odwagę do tego, aby zmieniać rzeczy, które mi przeszkadzały. Po każdym spotkaniu miałam poczucie wykonania ogromnej pracy nad sobą, wracałam podbudowana i pozytywnie nastrojona do zmian, których chciałam dokonać. Weronika stworzyła fantastyczną atmosferę, była bardzo profesjonalna, ale nie tworzyła sztucznego dystansu. Dlatego spotkania sprawiały mi dużą przyjemność. Polecam pracę z Weroniką, gdyż uważam ją za bardzo profesjonalną, a przede wszystkim empatyczną osobę. Nie stosuje wyuczonych formułek, coachingowych "złotych myśli" nie mających wiele do czynienia z rzeczywistością. Myślę, że jej największym atutem jest otwartość, empatia i naturalność. Jest to osoba, która jest stworzona do pracy w ludźmi i jestem przekonana, że pomoże wielu osobom. Ja na pewno planuję pracować z nią nad kolejnymi celami, jakie sobie określiłam.

Nina Oborska


Wszystkie spotkania nastawione były na moje samodzielne ustalenie własnego celu, priorytetów oraz sposoby na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Weronika w odpowiednich momentaAch zadawała bardzo trafne pytania, dzięki którym mogłam weryfikować swoje założenia i wypowiedzi, dzięki czemu mogłam iść dalej. Wstępnie postawiony cel udało się dzięki naszym spotkaniom osiągnąć. Jako coach, Weronika była towarzyszem i obserwatorem, a nie przewodnikiem dla moich przemian. Słuchała i pytała, pozwalając mi samej znaleźć własną drogę.