Nazywam się Weronika Wojciechowska i odkąd pamiętam fascynował mnie ludzki umysł.

Jak to się dzieje, że jedni osiągają ogromne sukcesy, a inni, mimo starań, pozostają z frustracją i porażką? Co wpływa na to, że nasze życie wygląda w określony sposób? Jak zwiększać swoją osobistą efektywność?

Pytania te poprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz i dziś wiem, że zmiana, aby mogła zaistnieć, musi pojawić się na poziomie świadomym, podświadomym i biologicznym. Nasz mózg pracuje w określony sposób, tak jak i nasz podświadomy i świadomy umysł. Zrozumienie tej dynamiki i nauczenie się jak z niej korzystać, jest kluczem do sukcesu. Moją pasją jest uczenie innych jak używać tych zasobów poprzez pracę coachingową oraz warsztatową. Taki rodzaj pracy ma oczywiście przełożenie biznesowe- rozbudza pasję, a tym samym zaangażowanie, zwiększa jakość wykonywanej pracy oraz uczy mądrze zarządzać sobą i swoimi zadaniami.

Pracujesz więc nie więcej, ale mądrzej, a za tym idą wyniki.

Moją druga fascynacją są języki obce i to w jaki sposób skutecznie się ich uczyć. Wierzę, że każdy jest w stanie nauczyć się języka, dlatego stworzyłam autorską metodę osiągania wyników w nauce języków obcych, którą pracuję z moimi klientami coachingowymi. Możesz dowiedzieć się więcej na temat coachingu językowego TUTAJ.

Jestem trenerem biznesowym, coachem, coachem i trenerem neurolingwistycznego programowania, facylitatorem programów rozwojowych z udziałem koni, instruktorem fitness, instruktorem kinezyprofilaktyki, nauczycielką jogi, hipnoterapeutą, lektorem języków obcych z dziewięcioletnim stażem. Posiadam takżę sześcioletnie doświadczenie korporacyjne jako trener, a następnie menadżer działu treningu.

Na tej stronie pokazuję jak pracuje ludzki umysł i uczę odkrywać potencjał, o jakim nawet nie śniłeś. Robię to poprzez podcasty, artykuły oraz narzędzia, które tu znajdziesz.

Wspieram także organizacje w rozwoju ich zespołów poprzez warsztaty i coaching.

Wiedz, że możesz pracować nad zwiększaniem komfortu swojego codziennego życia poprzez osiąganie swoich osobistych celów i zmianę nawyków na poziomie neuronalnym, a ja chętnie Ci w tym pomogę.

Zapoznaj się z moją ofertą biznesową oraz indywidualną.