About

cytat

Nauczycielką oraz uczennicą mindfulnessu, czyli bycia tu i teraz. Szukania sensu i logiki w codziennych działaniach oraz skupienia na tym, co najważniejsze. Poznawania swojego DLACZEGO? Trenerką grupową z 8-letnim doświadczeniem korporacyjnym, certyfikowanym coachem i facylitatorką programów rozwojowych z udziałem koni. Siłą wspierającą i towarzyszką w rozwoju. .

Mamy tylko jedno życie, a w pracy spędzamy naprawdę dużą jego część. Praca z pasją przekłada się na lepsze relacje w życiu osobistym, wyższe poczucie własnej wartości i poczucie sensu tego, co robimy. Naprawdę wierzę, że w świecie biznesu możemy tworzyć miejsca pełne zaangażowania i pasji.
Tak zrodził się projekt #mindfulnesswbiznesie

Mindfulness jest jak wyjście z pędzącego pociągu i zobaczenie dokąd i jak jedzie.

Bazując na moich doświadczeniach pracy w dużych firmach zauważyłam jak słabej jakości komunikacja, chaos i brak poczucia sensu potrafią zniszczyć świetne projekty i doprowadzić do wypalenia pracowników z ogromnym potencjałem. Uważność pomaga odnaleźć nasze DLACZEGO i budować postawy, które wspierają codzienne dążenie do celu, jakim jest tworzenie środowiska pracy pełnego pasji, zaangażowania i wyjątkowości.

129

Integer aliquam

Zapoznaj się z moją ofertą i umów się na spotkanie online.


Porozmawiamy o aktualnej sytuacji i potrzebach Twojej firmy i ustalimy, co możemy razem zdziałać. To także możliwość zadania wszelkich pytań na temat tego jak działają warsztaty oraz coaching w tym nurcie. Same mogą odbywać się w sali zorganizowanej przeze mnie, lub w Waszym biurze. Warsztaty z udziałem koni odbywają się w dwóch pełnych uroku miejscach Polski. O wszystkim dowiesz się więcej w ofercie..

70%

Tincidunt mauris

Otrzymaj cennik usług w 5 minut