Coaching

Czym jest mindfulness coaching?

Coaching jest jak budowanie mostu pomiędzy zasobami klienta a osiąganiem wyznaczonych celów. Mindfulness pozwala na powrót do ‘tu i teraz’, czyli tam, gdzie zaczyna się zmiana.

KIEDY COACHING?

“chorujesz” na brak czasu i zbyt dużą ilość zadań

brak Ci inspiracji, aby sprawić, żeby każdym dzień był kolejnym krokiem w kierunku wyznaczonego celu

trudno Ci jasno określać swoje cele i determinować zadania, które prowadzą do ich osiągania


firma przechodzi zmiany, które wprowadzają chaos w Twojej ekipie

potrzebujesz indywidualnego wsparcia w konkrentym wyzwaniu

jesteś gotowy uznać własną sprawczość i “zakasać rękawy”, aby osiągnąć swój cel


Zmiana zaczyna się zawsze w naszym wnętrzu, a nie poprzez zmienianie okoliczności. Mimo, iż często finalnie prowadzi do ich zmiany, to jej początek ma miejsce dzięki nas i naszym postanowieniom.


JAK WYGLĄDA PROCES COACHINGU?


 


 


 • Nina Oborska
  Wszystkie spotkania nastawione były na moje samodzielne ustalenie własnego celu, priorytetów oraz sposoby na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Weronika w odpowiednich momentach zadawała bardzo trafne pytania, dzięki którym mogłam weryfikować swoje założenia i wypowiedzi, dzięki czemu mogłam iść dalej. Postawiony cel udało mi się dzięki naszym spotkaniom osiągnąć.
  Nina Oborska
 • Emilia Zyskowska

   Po raz pierwszy w życiu odnalazłam w sobie pewność siebie, nie budowałam jej w oparciu o opinie i akceptację innych. Dzięki temu uświadomiłam sobie swoją wartość i odnalazłam odwagę do tego, aby zmieniać rzeczy, które mi przeszkadzały. Polecam pracę z Weroniką, gdyż uważam ją za bardzo profesjonalną, a przede wszystkim empatyczną osobę. Nie stosuje wyuczonych formułek, coachingowych "złotych myśli" nie mających wiele do czynienia z rzeczywistością. Myślę, że jej największym atutem jest otwartość, empatia i naturalność.

  Emilia Zyskowska
 • Karolina Okulus

   Dzięki naszym spotkaniom czuję się bardziej świadoma różnych zachowań i mechanizmów. Dzięki temu zmieniło się bardzo wiele: inaczej patrzę na sytuacje, które mi się przydarzają, szukam ich źródeł, zastanawiam się co mogę zrobić- nauczyłam się radzić sobie w trudnych sytuacjach, poczułam się pewniej, bardziej w siebie wierzę. To było niesamowite doświadczenie, każdemu życzę, żeby w odpowiednim momencie dostał takie wsparcie jak ja.

  Karolina Okulus