Czujesz, że potrzebujesz zmian, ale trudno Ci zdefiniować swoje cele i potrzeby i nie wiesz od czego zacząć

Zdefiniowałeś cel, ale potrzebujesz  wsparcia i dobrej strategii, aby go osiągnąć?

Czujesz, że nie wykorzystujesz wystarczająco swojego potencjału oraz ciężko Ci się zorganizować, aby osiągać więcej

Indywidualny coaching to narzędzie dla Ciebie!

 

 

Na czym polegają sesje coachingowe?

 

 • to wspólne odkrywanie potencjału, który posiadasz, aby zmaksymalizować Twoją skuteczność
 • to kompleksowy rozwój Twoich kompetencji z moim wsparciem
 • to pomoc w określeniu Twoich celów w jasny i konkretny sposób
 • to wsparcie w budowaniu strategii i postaw, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
 • to świetne narzędzie dla organizacji, których celem jest rozwój indywidualnych osób budujących sukces firmy
 • to bodziec do stawiania sobie wyzwań, czyli kolejnych kroków w rozwoju osobistym
 • to otwarcie umysłu i zmiana perspektywy, abyś mógł czerpać z każdej sytuacji, która Cię spotyka

Zobacz, co mówią inni:

 • Emilia Zyskowska

  Spotkania z Weroniką były czystą przyjemnością. Potrafiła stworzyć atmosferę, w której czułam się bezpiecznie i w której łatwo mogłam się otworzyć. Każde spotkanie było inne, miało inną dynamikę- przy pierwszych spotkaniach była bardziej obserwatorem i słuchaczem, później częściej wchodziła w interakcję. Weronika doskonale wyczuła moją osobę i odpowiednio dobrała metody pracy ze mną. Podczas spotkań dawała mi dużo przestrzeni, nakierowywała mnie swoimi pytaniami tak, że sama wyciągałam wnioski i potrafiłam odpowiedzieć sobie na pytania.  Dało mi to ogromne poczucie satysfakcji z pracy nad sobą. Nie czułam żadnej presji, w swoim tempie pracowałam nad swoimi celami. Ćwiczenia oraz "prace domowe" były dobrane bardzo dobrze. Dzięki nim pracowałam nad sobą nie tylko podczas spotkań. Po raz pierwszy w życiu odnalazłam w sobie pewność siebie, nie budowałam jej w oparciu o opinie i akceptację innych. Dzięki temu uświadomiłam sobie swoją wartość i odnalazłam odwagę do tego, aby zmieniać rzeczy, które mi przeszkadzały. Po każdym spotkaniu miałam poczucie wykonania ogromnej pracy nad sobą, wracałam podbudowana i pozytywnie nastrojona do zmian, których chciałam dokonać. Weronika stworzyła fantastyczną atmosferę, była bardzo profesjonalna, ale nie tworzyła sztucznego dystansu. Dlatego spotkania sprawiały mi dużą przyjemność. Polecam pracę z Weroniką, gdyż uważam ją za bardzo profesjonalną, a przede wszystkim empatyczną osobę. Nie stosuje wyuczonych formułek, coachingowych "złotych myśli" nie mających wiele do czynienia z rzeczywistością. Myślę, że jej największym atutem jest otwartość, empatia i naturalność. Jest to osoba, która jest stworzona do pracy w ludźmi i jestem przekonana, że pomoże wielu osobom. Ja na pewno planuję pracować z nią nad kolejnymi celami, jakie sobie określiłam.

  Emilia Zyskowska
 • Nina Oborska
  Wszystkie spotkania nastawione były na moje samodzielne ustalenie własnego celu, priorytetów oraz sposoby na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Weronika w odpowiednich momentaAch zadawała bardzo trafne pytania, dzięki którym mogłam weryfikować swoje założenia i wypowiedzi, dzięki czemu mogłam iść dalej. Wstępnie postawiony cel udało się dzięki naszym spotkaniom osiągnąć. Jako coach, Weronika była towarzyszem i obserwatorem, a nie przewodnikiem dla moich przemian. Słuchała i pytała, pozwalając mi samej znaleźć własną drogę.
  Nina Oborska
 • Karolina Okulus

  Nasze spotkania były dla mnie szczególnie cenne. Wsparcie jakie dostałam ze strony Weroniki pozwoliło mi przemyśleć wiele tematów, które mnie blokowały. Sposób prowadzenia rozmowy, budowanie przyjaznej atmosfery i zadawanie niezwykle celnych pytań, które skłaniały do dłuższego zastanawiania się powodowało, że ze spotkania na spotkanie czułam, że zachodzi w moim życiu duża zmiana. Dzięki naszym spotkaniom czuję się bardziej świadoma różnych zachowań i mechanizmów.  Otrzymałam ogromne wsparcie, więc czułam się podczas naszych rozmów bardzo swobodnie, w pełni zaufałam Weronice, widziałam, że zależy jej na tym, by najlepiej mnie zrozumieć i być ze mną w tym ważnym dla mnie procesie. Dzięki jej pomocy zmieniło się bardzo wiele: inaczej patrzę na sytuacje, które mi się przydarzają, szukam ich źródeł, zastanawiam się co mogę zobić- nauczyłam się radzić sobie w trudnych sytuacjach, poczułam się pewniej, bardziej w siebie wierzę. Cieszę się, że trafiłam właśnie na taką osobę, która ma w sobie ogromnie dużo ciepła, cierpliwości, ogromną mądrość, daje inspiracje, towarzyszy w poznawaniu siebie, a przy tym wszystkim ma ogromne serce  i wrażliwość. Każda nasza rozmowa była wartościowa i skłaniała mnie do ważnych refleksji. To było niesamowite doświadczenie, każdemu życzę, żeby w odpowiednim momencie dostał taką pomoc jak ja. Dziękuję.

  Karolina Okulus