CO DAJE MINDFULNESS W BIZNESIE?


notes

SKUTECZNOŚĆ

Plany biznesowe, nawet te najlepsze, pozostają w sferze marzeń, jeśli nie idzie za nimi działanie.
Łatwiej jednak powiedzieć, niż zrobić.
Do skutecznego działania potrzeba uważności , która pomoże odkryć co nas blokuje i znaleźć alternatywne działania tak, aby wreszcie zobaczyć rezultaty.
heart

KONTAKT

Podstawą naszych codziennych działań jest kontakt z innymi oraz z samym sobą. Mindfulness pomaga odkryć ścieżkę do zrozumienia samego siebie, swoich reakcji oraz podejmowanych przez siebie kroków, co sprawia, że komunikacja z innymi wchodzi na kolejny poziom.
creativity

DOŚWIADCZANIE

Warsztaty i coaching to nie modele, schematy i "złote rady".
To doświadczanie. Im głębsze doświadczenie otrzymują uczestnicy, tym bardziej przekłada się to na ich skuteczność.
Nie tylko o tym wiemy, potrafimy to także zrobić :)

JAK DZIAŁAM?

 

Dlaczego warto mi zaufać?

Przeprowadziłam ponad 2500 godzin szkoleniowych z tematyki biznesowej i to doświadczenie utwierdziło mnie w jednym: potrzebujemy spokoju i klarowności, aby być skutecznymi. Problem polega na tym, że w życiowych oraz korporacyjnych zawiłościach najczęściej brakuje i jednego i drugiego. Moim celem jest to, aby uczestnik warsztatu lub procesu coachingowego mógł w trakcie ich trwania zatrzymać się, przeanalizować to, co było wcześniej i zbudować nową, skuteczniejszą drogę w określonym obszarze. To najczęściej wiąże się ze zmianą nawyków rządzących jego zachowaniem oraz pokonaniem blokad, które powodują niską efektywność. Nie obiecuję zmian w trzy minuty za pomocą magicznej różdżki, proponuję jednak zmiana trwałą, na której można budować.

Mindfulness jest tutaj narzędziem niezbędnym, aby zbudować zupełnie nową jakość w komunikacji, sprzedaży i zarządzaniu.