Być może Ty też, tak jak wiele innych osób, marzysz o tym, aby swobodnie porozumiewać się w kilku językach, czuć spokój w relacjach z innymi niezależnie od tego gdzie się znajdujesz i wiedzieć, że możesz sobie poradzić w każdej sytuacji.Być może podejmowałeś już próby, ale zawsze coś, jakoś tak, z powodu x i temu podobne sprawiło, że do tej pory nie jesteś w miejscu, w którym chcesz.

Być może ktoś kiedyś powiedział Ci “Ty nigdy tego nie osiągniesz, nie masz talentu językowego”.

I uwierzyłeś, że tak właśnie jest.

MIMO, ŻE TO NIEPRAWDA.

LANGUAGE MASTER

to kurs, który pokaże Ci jak uczyć się tak, aby się nauczyć. Sprawi, że zaczniesz mówić, niezależnie od tego z jakiego poziomu startujesz. Pomoże Ci on w przepracowaniu blokad, które stopują Twoje postępy w nauce języka obcego oraz pokaże najskuteczniejsze strategie dla każdego z obszarów nauki, które sprawią, że zbudujesz swoją indywidualną strategię uczenia się, bazującą na tym w jaki sposób pracuje ludzki umysł.

W 2018 nauczysz się języka!

Start: wrzesień 2018Cześć,

jestem Weronika i z zawodu jestem trenerem rozwoju osobistego i coachem z 9-letnim doświadczeniem jako lektor językowy.

Moją pasją jest esencjalizm, czyli skupienie się na tym, co naprawdę istotne i to właśnie przenoszę na naukę języka. Zajmuję się odkrywaniem najskuteczniejszych metod nauki, tak, aby poświęcając mniej czasu i energii osiągać świetne wyniki. A żeby być skutecznym, należy wyjść poza strategie jako takie i spojrzeć na cały proces holistycznie.

Takim właśnie podejściem charakteryzuje się 8-tygodniowy program online “LANGUAGE MASTER- naucz się języka szybko i skutecznie”, w którym zabieram Cię w podróż do fascynującego świata nauki języków obcych oraz Twojego własnego umysłu i jego potencjału.

Wchodzisz w to? 🙂

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Czy Ciebie też dotyczą poniższe problemy?

Pracując z moimi klientami podczas sesji coachingowych i zajęć językowych zauważyłam, że problemy z którymi się borykają są podobne. Podczas spotkań rozwiązywaliśmy te elementy, co pozwalało im nabrać tempa w robieniu postępów i raz na zawsze pozbyć się blokad, które ich stopowały. Czy poniższe problemy dotyczą także Ciebie?

 • Boisz się mówić w obcym języku— za każdym razem, kiedy przychodzi Ci mówić w obcym języku czujesz pustkę w głowie i poczucie paniki, że nie pamiętasz nawet tych słów, których jesteś pewien, że się uczyłeś. Niezależnie od tego, ile się uczysz nadal odczuwasz ogromną blokadę przed tym, aby rozmawiać z innymi?
 • Uczysz się słownictwa i dalej go nie zapamiętujesz— z dnia na dzień jesteś tym coraz bardziej zmęczony i masz poczucie, że marnujesz swój cenny czas, nabierając przekonania, że chyba nigdy się tego nie nauczysz?
 • Masz problem, aby otworzyć się na różnice pomiędzy językami– wydaje Ci się, że jeśli coś w obcym języku nie ma odpowiednika po polsku, to jest to nie do ogarnięcia i z góry zakładasz, że nie warto poświęcać na to czasu, bo i tak tego nie zrozumiesz?
 • Chcesz zarabiać więcej, ale od awansu dzieli Cię brak znajomości języka – wydatki rosną, Ty nie chcesz już tkwić w tym samym miejscu i wiesz, że znajomość języka obcego bardzo poprawiłaby Twoją szansę awansu, lub zmiany miejsca pracy na bardziej dla Ciebie atrakcyjne?
 • Nie potrafisz wypracować nawyku systematycznej pracy— wielokrotnie obiecywałeś sobie, że tym razem „bierzesz się do roboty, ale nic z tego nie wychodziło- systematyczna nauka w małych porcjach jest dla Ciebie trudna i dodatkowo nie wiesz jak sprawić, że poświęcony czas faktycznie przełoży się na Twoje rezultaty?
 • Potrzebujesz motywacji, żeby w końcu wystartować – z jednej strony pragniesz i potrzebujesz swobody, którą daje znajomość języka obcego, a z drugiej nie masz pomysłu na to, jak to wszystko ogarnąć i w końcu kolejny raz odpuszczasz?

Jeżeli:

 • Zamierzasz zacząć uczyć się nowego języka obcego
 • Uczysz się języka od jakiegoś czasu, ale chcesz przyspieszyć swoje efekty
 • Podchodziłeś do nauki języka już kilka razy, lecz nadal nie czujesz się pewnie
 • Postanowiłeś, że chcesz zabrać się za naukę „porządnie” i nareszcie zobaczyć rezultaty
 • Masz już dosyć poświęcania dużej ilości czasu, energii i pieniędzy na kolejne kursy i książki i naukę bez ładu i składu

TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE!

PRZESTAŃ TKWIĆ W MIEJSCU – 2018 MOŻE BYĆ ROKIEM W KTÓRYM NAUCZYSZ SIĘ WYMARZONEGO JĘZYKA OBCEGO! 

Dlaczego właściwie miałbyś kupić ten kurs?

 

bo nauka, kiedy nie wiesz jak uczyć się skutecznie mija się z celem- inwestujesz, czas, energię i pieniądze, a nie widzisz efektów

bo pewnie zależy Ci na tym, żeby to co robisz, robić z sensem. Mnie też denerwuje gadanie głupot i i marnowanie czasu, bo życie jest super i chcę mieć dużo czasu wolnego, aby żyć. Dlatego zależy mi na efektywności i moją zawodową pasją jest szukanie sposobów jak sprawić, że najlepiej wykorzystuję mój czas i co za tym idzie mam go więcej na życie prywatne i moje pasje 🙂

bo wiesz, że języki obce są niezbędne, ale być może nie są Twoją domeną. Daję Ci więc sprawdzone sposoby na to, aby okiełznać wybrany przez Ciebie język, żebyś mógł czuć się ok z tym tematem, a zarazem nauczyć się czerpać z tego przyjemność, co świetnie wpływa na efekty nauki!

bo w porównaniu do lat spędzonych w szkołach językowych, to mała inwestycja, która sprawi, że będziesz w stanie nie tylko zwiększyć swoje szanse zawodowe, ale nie będziesz już inwestował w kolejne kursy! Nawet jeśli zdecydujesz się na dodatkowe zajęcia będziesz w stanie w pełni je wykorzystać, czyli oszczędzasz pieniądze i przede wszystkim swój cenny czas!

bo po co masz szukać w wielu źródłach i niepotrzebnie się frustrować, kiedy możesz mieć wiedzę podaną w wygodny i przystępny sposób?

JAK WYGLĄDA PROGRAM „LANGUAGE MASTER”

 • 8 modułów (zobacz dokładny program tutaj)
 • Otrzymujesz dostęp do całości kursu od razu po zakupie- możesz uczyć się w dostosowanym do Ciebie tempie
 • Różnorodność uczenia się: materiały video, audio, pliki pdf, zadania do samodzielnej pracy
 • 4 webinary podsumowujące kolejne moduły wraz z sesją pytań i odpowiedzi
 • Bonusy w postaci 2 webinarów z gośćmi, nagrania wspomagającego naukę języków do słuchania rano lub wieczorem, dostępu do webinaru „Jak nauczyć się języka szybko i skutecznie” i zniżki u partnerów kursu

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 • Przede wszystkim przepracujesz te obszary, które do tej pory blokowały  Twoją skuteczną naukę
 • Zdobędziesz wiedzę jak pracować w obszarze mówienia, słuchania, gramatyki oraz pisania w obcym języku.
 • Zmienisz swoje podejście do nauki językai dzięki zyskasz inspirację do pracy
 • Zbudujesz swoją osobistą strategię i plan działania, aby robić szybkie postępy

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Czy ten kurs uczy mnie konkretnego języka?

Kurs ten przedstawia strategie nauki języków obcych, które są dopasowane do tego, w jaki sposób pracuje nasz umysł, ponieważ w tym się specjalizuję. Dodatkowo, kluczowym etapem kursu jest praca z blokadami, bez pozbycia się których choćbyś nie wiem co robił, trudno będzie Ci zobaczyć efekty Twoich starań, bo blokady, jak sama nazwa pokazuje, nas stopują, lub w najlepszym przypadku spowalniają.

Czy gwarantuję, że nauczysz się języka w określonym czasie?

Gwarantuję Ci moje pełne zaangażowanie i przekazywanie Ci mojej wiedzy w najlepszy sposób jaki potrafię. Ale pewną pracę musisz wykonać sam. Jeśli chcesz nauczyć się języka przerabiając tylko ten kurs, nie ucząc się poza tym- nie kupuj go proszę J

Jeśli jednak zaangażujesz się tak samo jak ja, zobaczysz świetne rezultaty.

Kiedy mam wystartować z kursem?

Możesz wystartować w dogodnym dla siebie momencie- dostęp otrzymujesz od razu po zakupie, na rok. Warto ruszyć od razu, bo w taki sposób będziemy pracować w grupie oraz na webinarach podsumowujących,więc będzie to dla Ciebie dodatkowe wsparcie. Możesz jednak również pracować w swoim tempie i to też jest ok.

Co jeśli kurs mi się nie spodoba?

To mało prawdopodobne i jestem tak pewna tego produktu, że proponuję Ci możliwość zwrotu kursu do 14 dni od jego rozpoczęcia, a ja zwrócę Ci wpłaconą kwotę. Utracisz wtedy dostęp do platformy oraz bonusów.

Skoro kurs jest tak dobry, czemu ma tak niską cenę?

To pierwsze edycja online tego kursu, dlatego cena jest tak niska. W kolejnych edycjach cena będzie wyższa, więc warto kupić go teraz.

JAKA JEST WARTOŚĆ TEGO KURSU?

Materiały video, audio oraz karty pracy pdf

8 x 99

= 792 PLN

4 sesje pytań i odpowiedzi

 4 x 99

= 396 PLN

Webinary z gośćmi

 2 x 99

= 198 PLN

Grupa wsparcia na Facebooku

 

 99 PLN

Dostęp do nagrania
“Jak nauczyć się języka szybko i skutecznie”

 39 PLN

Notatka wizualna z każdego modułu

 29 x 8

= 232 PLN

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

 • Dla osób, które czują, że nadszedł czas na zmianę dotychczasowej strategii uczenia się języka

 • Dla osób, które są otwarte na nową wiedzę
 • Dla osób, które rozumieją, że aby coś osiągnąć, trzeba wziąć się w garść i zabrać do roboty
 • Dla osób, które mają dość błędnego koła uczenia się bez rezultatów i chcą osiagać maksymalne efekty minimalizując ilość czasu i energii poświęcanej na naukę
 • Dla osób, które szukają naprawdę sprawdzonych metod i nie oczekują „magicznych sposobów”, a raczej skutecznych strategii, które mogą wdrożyć

TEN PROGRAM NIE JEST:

 • Dla osób, które nie chcą, lub nie mogą poświęcić około pół godziny 3 razy w tygodniu na to, aby odnieść sukces

 • Dla osób, które nie są gotowe na zmianę swojego dotychczasowego podejścia
 • Dla osób, ktore nie chcą wziąć odpowiedzialności za swój proces nauki i szukają kogoś innego go „zrobienia brudnej roboty”
 • Dla osób, które uważają, że języki obce nie są im potrzebne

PROGRAM KURSU:

MODUŁ 1: MOJE CELE JĘZYKOWE

W tym module poznasz ogólne zasady skutecznej nauki języka, czyli co robić i czego nie robić 🙂

Przeanalizujesz punkt, z którego zaczynasz, co bardzo ułatwia dalszą pracę oraz zdefiniujesz swoje cele językowe, a co za tym idzie będziesz w stanie dopasować swoją naukę do tego, co chcesz osiągnąć

MODUŁ 2: PRACA Z BLOKADAMI I PRZEKONANIAMI

To kluczowy moduł kursu- przyjrzymy się tutaj bliżej co do tej pory powodowało, że nie robiłeś takich postępów, jakie możesz. Przetransformujemy blokady, które są za to odpowiedzialne i stworzymy nowy sposób myślenia o języku, który będzie Cię motywował i wspierał

MODUŁ 3: JAK SZYBKO ZACZĄĆ MÓWIĆ?

W tym module zajmiemy się tym, na czym większości z nas zależy najbardziej, czyli jak zacząć mówić w krótkim czasie. Jeśli dziś wydaje Ci się, że nie możesz mówić, bo dopiero zaczynasz naukę, ten moduł pokaże Ci, że jest zupełnie odwrotnie- musisz mówić, aby zacząć 🙂 

MODUŁ 4: NAUKA SŁOWNICTWA JEST PROSTA!

Poznasz takie sposoby nauki słownictwa, które wyeliminują potrzebę ciągłych powtórek, będą sprawiały Ci radość podczas nauki oraz przyspieszą Twoje zapamiętywanie do tego stopnia, że kolejne poziomy językowe staną przed Tobą otworem, a Ty poczujesz wreszcie swobodę, które szukasz

MODUŁ 5: SŁUCHANIE TO CZĘŚĆ KOMUNIKACJI

W tym module przyjrzymy się bliżej słuchaniu i temu, jak możemy je wykorzystać do wzmacniania naszych umiejętności komunikacji. Poznasz codzienne, proste sposoby, które zupełnie odmienią Twoje możliwości rozumienia ze słuchu w krótkim czasie, dzięki czemu wpłyniesz na to jak się porozumiewasz z innymi

MODUŁ  6: GRAMATYKA

Ukochana lub nienawidzona przez wielu gramatyka to nic innego jak narzędzie do jeszcze lepszej komunikacji- w tym module dowiesz się jak korzystać z jej bogactwa w taki sposób, aby służyła Ci do zwinnego przechodzenia do kolejnych etapów oraz poznasz strategie tego jak uczyć się jej tak, aby Twój mózg wprost chłonął podawane mu informacje

MODUŁ 7: PISANIE, CZYLI JAK STAĆ SIĘ MISTRZEM “OBCEGO PIÓRA”

Mówienie, mimo tego, że jest kluczowym elementem nauki języka, nie zawsze pokrywa 100% naszego zapotrzebowania, zwłaszcza, jeśli języka używasz do pracy- musisz przecież także komunikować się w formie pisemnej! Co więcej- trening pisania może być fantastycznym wsparciem nauki mówienia, a tego wszystkiego dowiesz się w module 7

MODUŁ 8: MOJA UNIKALNA STRATEGIA NAUKI

Wisienka na torcie kursu LANGUAGE MASTER. W tym module otrzymasz unikalny szablon nauki języka, który pozwoli Ci zbudować strategię nauki. Co najważniejsze, poznałeś już grono skutecznych technik- teraz wystarcza dopasować je go swoich możliwości czasowych i praktycznych, aby utworzyć strategię dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości, a następnie sukcesywnie ja wypełniać tak, aby w krótkim czasie poczuć pewność i moc, która płynie z mówienia  w obcym języku! 

ZOBACZ, CO MÓWIĄ CI, KTÓRZY JUŻ ZE MNĄ PRACOWALI:

 

Masz pytania?

Napisz do mnie

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.