O mnie

Nazywam się Weronika Wojciechowska i odkąd pamiętam fascynował mnie ludzki umysł.

Jak to się dzieje, że jedni osiągają ogromne sukcesy, a inni, mimo starań, pozostają z frustracją i porażką? Co wpływa na to, że nasze życie wygląda w określony sposób? Jak zwiększać swoją osobistą efektywność?

Pytania te poprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz i dziś wiem, że zmiana, aby mogła zaistnieć, musi pojawić się na poziomie świadomym, podświadomym i biologicznym. Nasz mózg pracuje w określony sposób, tak jak i nasz podświadomy i świadomy umysł. Zrozumienie tej dynamiki i nauczenie się jak z niej korzystać, jest kluczem do sukcesu. Moją pasją jest uczenie innych jak używać tych zasobów poprzez pracę coachingową oraz warsztatową. Taki rodzaj pracy ma oczywiście przełożenie biznesowe- rozbudza pasję, a tym samym zaangażowanie, zwiększa jakość wykonywanej pracy oraz uczy mądrze zarządzać sobą i swoimi zadaniami.

Pracujesz więc nie więcej, ale mądrzej, a za tym idą wyniki.

Jestem trenerem biznesowym, coachem, coachem i trenerem neurolingwistycznego programowania oraz facylitatorem programów rozwojowych z udziałem koni. Posiadam także sześcioletnie doświadczenie korporacyjne jako trener, a następnie menadżer działu treningu.

Wspieram organizacje w rozwoju ich zespołów poprzez warsztaty i coaching.

Zapoznaj się z moją ofertą biznesową.