O mnie

Przede wszystkim nauczycielką oraz uczennicą mindfulnessu, czyli bycia tu i teraz. Szukania sensu i logiki w codziennych działaniach. Poznawania swojego DLACZEGO?

Trenerką grupową z 8-letnim doświadczeniem korporacyjnym, certyfikowanym coachem i facylitatorką programów rozwojowych z udziałem koni.

Siłą wspierającą i towarzyszką w rozwoju. 

Bazując na moich doświadczeniach pracy w dużych firmach zauważyłam jak słabej jakości komunikacja, chaos i brak poczucia sensu potrafią zniszczyć świetne projekty i doprowadzić do wypalenia pracowników z ogromnym potencjałem.

Uważność pomaga odnaleźć nasze DLACZEGO i budować postawy, które wspierają codzienne dążenie do celu, jakim jest tworzenie środowiska pracy pełnego pasji, zaangażowania i wyjątkowości.

 

Zapoznaj się z moją ofertą i umówmy się na spotkanie online. Porozmawiamy o aktualnej sytuacji i potrzebach Twojej firmy i ustalimy, co możemy razem zdziałać. To także możliwość zadania wszelkich pytań na ten tego jak działają warsztaty oraz coaching w tym nurcie. Same mogą odbywać się w sali zorganizowanej przeze mnie, lub w Waszym biurze. Warsztaty z udziałem koni odbywają się w dwóch pełnych uroku miejscach Polski. O wszystkim dowiesz się więcej w ofercie.

Otrzymaj ofertę oraz cennik wypełniając poniższy formularz: