Warsztaty z końmi

Warsztaty z udziałem koni trenerów

Jednym z najmocniejszych doświadczeń warsztatowych, w jakim miałam okazję uczestniczyć był mój pierwszy warsztat z udziałem koni trenerów. Konie mają niesamowitą zdolność intensyfikowania doświadczenia, sprawiając tym samym, że rządzące naszym zachowaniem wzorce bardzo szybko się manifestują. Jeśli towarzyszy temu otwarcie z naszej strony, aby się temu przyjrzeć i wyciągnąć wnioski, warsztaty te mają ogromne przełożenie na życie codzienne.

Dodatkowym elementem warsztatu jest nagrywanie doświadczeń, a następnie możliwość obejrzenia ich- pomaga to uporać się z kwestią pracy z  perspektywą i pozycjami percepcyjnymi – kiedy doświadczamy, nasze wnioski i odczucia są z reguły zupełnie inne, niż to, co przychodzi podczas obejrzenia nagrania.

Tematyka warsztatów z udziałem koni zależna jest od potrzeb indywidualnych lub potrzeb organizacji, jednak niezależnie od wybranego tematu, warsztat ten zawsze opiera się mocno na umiejętnościach komunikacji, empatii oraz pracy z poszerzaniem swojej strefy komfortu.

Oferta dla firm

Warsztaty z udziałem koni trenerów to świetna forma pracy dla teamów- oferuje zupełnie nietypowe doświadczenie, ma mocne ukierunkowanie na komunikację oraz pozwala zobaczyć siebie i swoich współpracowników w okolicznościach innych niż codzienne obowiązki. Obszary, w których tego rodzaju warsztaty są szczególnie skutecznie to:

– komunikacja i feedback

– praca z przekonaniami

– praca z nawykami oraz automatyzmami

– praca nad strefą komfortu i przekraczaniem jej z szacunkiem dla siebie i innych

– przywództwo

– inteligencja emocjonalna

– orientacja na  cele (indywidualne oraz grupowe)

Oferta dla osób indywidualnych

Zapraszam Was na wyjątkowe warsztaty, podczas których dowiecie się dużo o Was samych, w kontakcie z koniem, z drugą osobą i w kontakcie ze sobą.

Najbliższe szkolenia ruszają w 2018. Jeśli jesteś zainteresowany, zapisz się na newsletter, a zostaniesz poinformowany o najbliższych datach.