WYKORZYSTAJ SWÓJ MÓZG W PRACY NAD KONKRETNYMI OBSZARAMI

Warsztaty

Na czym polega praca warsztatowa?

Cel: praktyka

Warsztaty to przede wszystkim praktyka i dopasowanie. Działamy na konkretnych sytuacjach, w obszarze, który na ten moment jest dla grupy najbardziej żywy. Stawiam na to, żeby wychodząc z warsztatu uczestnicy czuli jasność i pewność jeśli chodzi o dalsze, samodzielne kroki. Dzięki praktycznym ćwiczeniom od razu przekuwamy teorię w działanie i możemy rozwiać ewentualne wątpliwości.

Cel: doświadczanie

Pracuję w nurcie nauki poprzez doświadczanie, ponieważ to, czego doświadczysz podczas szkolenia jest mocną inspiracją do zmiany i dalszego działania. Rozwój to przede wszystkim zwiększanie świadomości - bez tego trudno ruszyć z miejsca i zmiana jest niemożliwa.

Cel: projektowanie zmian

Kiedy poczujesz powiew nowego i rozgryziesz jak to działa, czas na zaprojektowanie zmiany i zintegrowanie jej w sobie. Ta część odbywa się zazwyczaj po warsztacie lub pomiędzy kolejnymi spotkaniami w cyklu warsztatów. Twój mózg potrzebuje momentu na "przestawienie" się na nowy tryb działania i utrwalenie zmian. Wtedy wszystko staje się łatwiejsze.

Obszary naszych specjalności:

Warsztaty dla osób indywidualnych


(aktualnie zamknięte)

O mnie

Jestem trenerką i coachem z 8 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w Treningu Pozytywnej Neuroplastyczności mózgu, choć początki mojej pracy szkoleniowej to sprzedaż bezpośrednia oraz kompetencje miękkie. Posiadam 6-letnie doświadczenie korporacyjne. 

Wychodzę z założenia, że każda sytuacja jest inna, zatem w moim warsztacie łączę różnorodne metody, bazując na różnych nurtach w których miałam okazję pracować.  

We wszystkich warsztatach umieszczam kluczowe wiadomości na temat tego, jak działa ludzki mózg. Stawiam na wykorzystywanie naszego potencjału i pracę na mocnych stronach, a do tego niezbędna jest wiedza o mózgu. Jako doświadczona trenerka dbam o to, aby proces nauki był mądrze zaplanowany i pozwalał szybko osiągać wyznaczone cele. 

Czytaj o rozwoju w biznesie: